Elbeyli Yapışkanlı Dokuma Etiket Üreticisi

Elbeyli Yapışkanlı Dokuma Etiket Üreticisi |  +90 532 571 23 84

Elbeyli Yapışkanlı Dokuma Etiket firması olan Truva Etiket, uzman teknik personeli, akmaz etiket tasarımcıları, geniş makine parkuru ve güler yüzlü sevkiyat ekibiyle yapışkanlı dokuma etiket imalatı işlerinizi yapmaktadır. Elbeyli Yapışkanlı Dokuma Etiket üretici firması olarak her ne kadar üretim yerimiz İstanbul/Güngören’de olsa da iletişim kanallarımız aracılığıyla anlaşmamız halinde Türkiye’nin her yerine yapışkanlı dokuma etiket üretimi yapmaktayız. Siz de Elbeyli yapışkanlı dokuma etiket üreticisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Truva Etiket olarak ihtiyacınız olan yapışkanlı dokuma etiketlerin satışını yapmaktayız. İstanbul’da yer alan firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Elbeyli Yapışkanlı Dokuma Etiket
Elbeyli Yapışkanlı Dokuma Etiket

Yapışkanlı Dokuma Etiket Hakkında

Yapışkanlı dokuma etiket, arkasına çift taraflı bant çekilip yarım kesim yapılarak üretilmektedir. Kendinden yapışkanlı etiketler bir koruma kağıdı ile birlikte gelir ve normal çıkartmalar gibi kullanılabilir. Sök tak şeklinde olması sebebiyle triko, ayakkabı, terlik, cüzdan, elbise, kilim, halı, döşeme, mobilya, kırtasiye ürünleri, eşarp vs. ürünlerde tercih edilmektedir. Çıkarılabilirler, ancak yumuşak kumaşlarda veya yünlerde yırtıldığında kumaşa zarar verebilirler. Çoğu durumda, dikkatli bir el yıkamaya direnirler, ancak makine yıkamasına karşı koymazlar.

Kendinden yapışkanlı dokuma etiket uygulanması oldukça kolay etiket türüdür. Kolayca çıkarılabilen yapışkan bir soyma etiketine sahiptirler. Bu etiketler işleme veya yıkama döngülerine maruz bırakılmamalıdır. Daha fazla kalıcılık için onları dikmeyi bile düşünebilirsiniz.

Elbeyli Yapışkanlı Dokuma Etiket Fiyatları

Truva Etiket’te isteğinize uygun tasarlanan yapışkanlı dokuma etiket, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmek için çeşitli şekil, boyut ve renklerde üretilmektedir. Yapışkanlı dokuma etiket yüksek kaliteli malzemelerden yapılmaktadır ve giysinin son kullanıcısına ulaşma sürecinde solmayacağı veya zarar görmeyeceği garanti edilmektedir. Yapışkanlı dokuma etiket üzerindeki bilgiler nakış veya baskı gibi çeşitli yollarla gösterebilir. Yapışkanlı dokuma etiketler, küçük ve büyük işletme sahiplerinin yanı sıra düşük fiyata yüksek kaliteli ürünler elde etmek isteyen şirketler için idealdir.

Temel prensibi müşterilerinin yükselişine katkı sağlamak olan Truva Etiket‘in nihai hedefi kendisini güçlendirmesi üzerine kuruludur. Bu sebeple mümkün olan en uygun fiyat politikası ile müşterisine destek olarak pazarda rekabetçi kozlarını güçlendirir. Böylelikle müşterilerinin kendi müşterilerine daha uygun fiyatlar vererek rakipleri arasında sıyrılmalarına yardımcı olur. Truva Etiket’te özel olarak hazırlanan yapışkanlı dokuma etiket, herhangi bir ürüne profesyonel bir dokunuş eklemek için mükemmel bir çözümdür. Firmamız aracılığıyla ihtiyaçlarınıza uygun kendi özel yapışkanlı dokuma etiketlerinizi oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlı Elbeyli yapışkanlı dokuma etiket üreticisi olarak sizlere kaliteliden ödün vermeden en iyi hizmeti sağlayacağımızı taahhüt ederiz. İstanbul merkezli olarak çalışan firmamız ülkenin dört bir yanına üretimini yaptığı etiketleri uygun fiyatlar ile ulaştırmaktadır. Nerede olursanız olun Truva Etiket firmasının ürünlerinden satın alabilirsiniz. Elbeyli yapışkanlı dokuma etiket fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alma ve sipariş vermek için İstanbul’da bulunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.