Aydınger Etiket

Aydınger Etiket, tamamen beyazlatılmış kimyasal selülozdan üretilen bir kağıt türü olan aydınger kağıdından üretilmektedir. Aydınger kağıtları genelde kopyalama işlemleri için kullanılıyor olsa da aydınger kağıdına baskı yapmak da mümkündür. Truva Etiket, etiket ihtiyacınızı karşılamak ve çeşitlilik sağlamak amacıyla çeşitli türde etiket üretimi yapmaktadır.

Aydınger Etiket Tasarımı

Aydınger etiket, yuvarlak, kare ve benzeri farklı formlarda olabilir. Kendine has rengi ve dokusu ile yeterince şık olan etiketi, dengeli ve tasarım ve baskı ile tamamlamak gerekir. Baskıda belli renkler ile bir denge yakalanmalı, göz yormayan bir tasarım benimsenmelidir. Ayrıca yazı, logo ve benzeri detaylar da yine dengeli olacak, abartıdan uzak şekilde planlanmalıdır. Etiketin ölçüleri ise yine tasarımın bir parçasıdır. Uygulama alanına uygun ölçülerde tasarlanması gerekir. Bunun için kullanım amacınızı dikkate almalı ve buna uygun boyutlarda ve kesim şeklinde etiketler tercih etmelisiniz. Aydınger kağıdının şıklığı ve estetik duruşu, bu sayede daha da ön plana çıkacaktır.

Aydınger Etiket Fiyatları

Aydınger etiket fiyatları ekonomik olduğu için büyük kitleler tarafından tercih edilmektedir. Hem kaliteli etiketler ile ürününüzü taçlandırmak istiyor, hem de ekonomik açıdan uygun karton etiket üretilmesini istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Truva Etiket, birden çok fırsatıyla istediğiniz etiketi en iyi şekilde üretmek üzere çalışır ve isteklerinize ve cebinize uygun şekilde en iyi hizmeti size vermek için profesyonel ekibi ile çalışır. Hem ekonomik açıdan hem de kalite açısından ürünlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.