Serigraf Baskı Etiket

Serigraf baskı, bir seri baskı yapma şeklidir. Geçmişi çok eskilere uzanan bu sanat dalı son zamanlarda sanayinin de gelişmesi ile endüstriyel ürünlerin markalanmasında büyük önem kazanmıştır. Serigraf baskı tekniği, diğer baskı tekniklerine göre daha uzun ömürlü ve daha göz alıcı baskılar almaya müsaittir. Truva Etiket olarak çeşitli boy ve özelliklerde Serigraf Baskı Etiket üretimini yapmaktayız. Kumaş baskılar üzerinde işlerini yoğunlaştıran firmamız kumaşın kesim aşamasından baskı aşamasına kadar tüm süreçleri kendi içerisinde yapar. Deneyimli bir yazıcı tarafından profesyonel ekipman kullanılarak gerçekleştirdiğimiz serigraf baskıda karmaşık çok renkli tasarımlar oluşturmak da mümkündür. Dijital baskı ile elde edilebilecek olandan daha yoğun renklendirmeye izin verir. Özellikle tekstil ürünlerinin vazgeçilmezi olan serigraf baskı etiket, teknolojik ürünler kullanılarak oluşturulan baskı hizmetlerimiz sayesinde en iyi sonucu verir.

Serigraf Baskı Etiket Modelleri

Baskı boyutu, etiket boyut ve şekil özellikleri model yelpazesinde değişikliğe neden olmaktadır. Firmanıza özel ürettiğimiz etiketler üzerine gerçekleştirdiğimiz yine firmanıza özel seligraf baskı ile benzersiz serigraf baskı etiket modelleri oluşturulmaktadır. Serigraf baskı etiket hakkında daha fazlasını öğrenmek veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz. İstanbul’da bulunan firmamız ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Serigraf Baskı Etiketlerin Fiyatları

Temel prensibi müşterilerinin yükselişine katkı sağlamak olan Truva Etiket‘ in nihai hedefi kendisini güçlendirmesi üzerine kuruludur. Bu sebeple mümkün olan en uygun fiyat politikası ile müşterisine destek olarak pazarda rekabetçi kozlarını güçlendirir. Böylelikle müşterilerinin kendi müşterilerine daha uygun fiyatlar vererek rakipleri arasında sıyrılmalarına yardımcı olur. Serigraf baskı etiketler hakkında daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.