Karton Etiket Basımı

Başta tekstil sektörü olmak üzere çoğu sektör tarafından talep edilen karton etiket üretimi, etiket firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Truva Etiket bu talebi en iyi şekilde karşılamak ve kusursuz ürünler ortaya koymak için var gücüyle çalışmaktadır.  Karton etiket üreticileri arasında farkını ortaya koymak için üretimden teslimata kadar her aşamada titizlikle hizmet vermektedir. Zira marka kimliğini yansıtan karton etiketlerin sizler için önemini biliyoruz. Siz de karton etiket basımı yaptırmak istiyorsanız, ayrıntılı bilgi almak veya sipariş vermek için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Karton Etiket Nedir?

Karton etiket; tekstil, iplik, kumaş veya perakende sektöründe ürüne ait marka, barkod, beden, yıkama talimatları, kumaş özelliği ve bilgilerinin yer aldığı baskılı kartonların geneline verilen adıdır. Karton etiket, bilgilendirme amaçlı, ürünlere bir ip yardımı ile bağlanabilir. Ürünün ne olduğu, kullanım bilgileri, tavsiyeler veya imal edildiği materyale kadar pek çok bilgi etikete eklenir. Ancak karton etiketi yalnızca bilgi verme amacı dahilinde sınırlandırmak yetersiz olacaktır. Çünkü aynı zamanda ait olduğu şirkete kurumsal bir kimlik kazandıran, üzerinde markanın logosunun olduğu, ürünü tanıtmasının yanı sıra markayı da tanıtan önemli bir sunum fırsatıdır.

Karton Etiket Boyutları

Karton etiket için ürün gamına yönelik boyut değişiklikleri yapılabilir. Örneğin tekstil firmanız için kazak modeli üzerine oluşturacağınız etiket ile çanta ya da çorap ürünleri için oluşturulacak etiket aynı boyutta olamayacaktır. Bunun için aynı tasarımın özelleştirilerek boyutlandırılması gerekir. Uzman ekibimiz bu konuda tüm müşterilerimize en doğru yönlendirmeyi sağlamaktadır.

Karton Etiket Modelleri

Karton etiket modelleri, bilinen kromo karton başta olmak üzere fantezi, yaldızlı ve kuşe gibi çeşitli kartonlara baskı yapılarak üretilebilir. Organik ve recycle ürünler üretiyorsanız Kraft kalitede ürünleri seçebilirsiniz. Fakat dikkat çekici ve renkli tasarımlara ihtiyacınız var ise kuşe etiketleri de inceleyebilirsiniz. Karton etiket genellikle son kullanıcıya satılan tekstil ürünlerinin içine veya üzerine plastik kılçıkla ya da ip ile uygulanır. Bu uygulama için ipli karton etiket (sallantı karton etiket) kullanmak gerekir. Markanızı temsil eden her detayı özenle planladığınızı biliyoruz. Bunun için son teknolojileri kullandığımız baskı makinelerimiz ile sizlere çözüm üretiyoruz. Truva Etiket olarak tasarım ve baskı için tüm detayları gözden geçiriyor ve adet sınırı olmadan her yere gönderim sağlıyoruz.