Silikon Etiket

Truva Etiket, silikon etiket satışı yapmaktadır. Etiket üretimi alanındaki donanımlarımız ve tecrübelerimiz ile silikon etiket üretiminde de en iyisi olmaya gayret gösteriyoruz. Dayanıklılığından dolayı tercih ettiğiniz silikon etiketlerin markanızın reklamı için iyi bir fırsat olarak gördüğünüzü biliyoruz. Bu nedenle tüm etiket türlerinde olduğu gibi silikon etiket üretiminde de en iyiyi en kusursuz şekilde ortaya çıkarmak için titizlikle çalışıyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz silikon etiketlerde kanserojen madde ve ftalat bulunmaz. Yapılan ticari testlerden geçmektedir. Bebek, çocuk ve gıda ürünlerinde de kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Silikon Etiket Nedir?

Silikon (kauçuk), yumuşak plastik görünümlü olan bir malzemedir. Silikon etiket, tekstil sektörü başta olmak üzere plastik, ayakkabı ya da çanta sektöründe sıkça kullanılmakta olan bir etiket çeşididir. Kauçuk etiket/silikon etiket genellikle dokuma etiketlerden daha benzersiz marka tanımlama yöntemlerine ihtiyaç duyan kot pantolon, ceket, çanta, ayakkabı ve diğer aksesuarlar için mükemmeldir.

Silikon Etiket Avantajları

Silikon etiket modelleri, yumuşak yapısı ile kullanıcılara konfor sunar. Kaşındırmaz ya da deforme olmaz. Tabii ki deformasyona uğraması kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterir. Özellikle dış giyim ürünlerinde tercih edildiği için hava şartlarına dayanıklıdır. Tasarımcının ve müşterinin zevkine göre hem şeffaf, hem parlak hem de mat olarak üretilebilmektedir. Uzun ömürlü bir etiket olarak reklam ve pazarlama faaliyetlerinizde yarar sağlar. Marka prestijinizin sizin için öneminin farkında olan Truva Etiket ekibi, sektörünüze ve ürünlerinize özel tasarımlar ile sizlere için en iyi ürünleri ortaya çıkarır.