Yapışkanlı Dokuma Etiket

Yapışkanlı dokuma etiket, arkasına çift taraflı bant çekilip yarım kesim yapılarak üretilmektedir. Kendinden yapışkanlı etiketler bir koruma kağıdı ile birlikte gelir ve normal çıkartmalar gibi kullanılabilir. Sök tak şeklinde olması sebebiyle triko, ayakkabı, terlik, cüzdan, elbise, kilim, halı, döşeme, mobilya, kırtasiye ürünleri, eşarp vs. ürünlerde tercih edilmektedir. Çıkarılabilirler, ancak yumuşak kumaşlarda veya yünlerde yırtıldığında kumaşa zarar verebilirler. Çoğu durumda, dikkatli bir el yıkamaya direnirler, ancak makine yıkamasına karşı koymazlar.

Kendinden yapışkanlı dokuma etiket uygulanması oldukça kolay etiket türüdür. Kolayca çıkarılabilen yapışkan bir soyma etiketine sahiptirler. Bu etiketler işleme veya yıkama döngülerine maruz bırakılmamalıdır. Daha fazla kalıcılık için onları dikmeyi bile düşünebilirsiniz.

Yapışkanlı Dokuma Etiket Fiyatları

Truva Etiket’te isteğinize uygun tasarlanan yapışkanlı dokuma etiket, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmek için çeşitli şekil, boyut ve renklerde üretilmektedir. Yapışkanlı dokuma etiket yüksek kaliteli malzemelerden yapılmaktadır ve giysinin son kullanıcısına ulaşma sürecinde solmayacağı veya zarar görmeyeceği garanti edilmektedir. Yapışkanlı dokuma etiket üzerindeki bilgiler nakış veya baskı gibi çeşitli yollarla gösterebilir. Yapışkanlı dokuma etiketler, küçük ve büyük işletme sahiplerinin yanı sıra düşük fiyata yüksek kaliteli ürünler elde etmek isteyen şirketler için idealdir. Yapışkanlı dokuma etiket fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alma ve sipariş vermek için İstanbul’da bulunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.